Ha nem szeretne vállalkozásra is alkalmas, ipari árammal ellátott, full panorámás családi házat, könnyen megközelíthető helyen, egy jobb panel lakás áráért, akkor ne olvassa tovább a hirdetést!
Ha igen, akkor tényleg érdemes! Győződjön meg a képekről és nálunk ingatlan videóról is!
Zalaegerszegen a városközponttól kb. 3 km-re lévő, pillanatok alatt megközelíthető, zártkerti, az ingatlannyilvántartásban gazdasági épületként szereplő, abszolút lakhatóvá alakított, 2 szintes, nappalis + 2 félszobás, 72 m2-es + pinceszintes ház, a ház mögött tárolóval, 2343 m2, enyhén lankás területtel eladó.(A 2 félszoba a tetőtérben lett frissen kialakítva, újszerű állapotú, szigetelt). A ház alsóbb részen lévő helyiségei meglepően jó, megkímélt állapotúak.
Helyiségek:
Alsó rész: 3 részes pince, 36 m2 garázs ipari árammal.
Első emelet: előszoba, konyha, fürdő, WC, nappali. A nappaliból nyílik egy nagy terasz.
2. emelet, tetőtér: 2 félszoba, egyik szobában műanyag ablak, erkély.
Fűtés: Pb gáz. Igény szerint átalakítható.
Kód:5102268
Nemcsak a ház megvásárlásánál nyújt segítséget Ingatlan és hitelirodánk, hanem mind a hitel ügyintézésben, mind az ügyvédi közreműködésben.
Kérem keressen meg, és tekintsük meg együtt ezt a jó adottságú ingatlant!
AZ INGATLANRÓL EZEN A LINKEN INGATLAN VIDEÓT IS MEGTEKINTHET:
http://www.ingatlantv.tv/ing.php?honnan=index&id=434
Szeretné, hogy az eladó ingatlana igazi arcát bemutató fotók és akár ingatlan videó is készüljenek, amely ma már az internetes hirdetéseknél elengedhetetlen a minél gyorsabb sikeres értékesítés érdekében?
Hívjon és megbeszéljük a részleteket!
Sipos András: 30/3140123
Ingatlan videóinkat a saját oldalainkon és az eddig is elérhető internetes hirdetési lehetőségeken kívül már a youtube és a facebook oldalakon is hirdetjük, amely lehetőségeken keresztül még több potenciális vásárlóhoz jut el az információ. |
jó beosztás, jó tájolás, zöldövezet, csendes, panoráma, járólap, műanyag nyílászárók, erkély, terasz, garázs, saját udvari parkoló, pince, vállalkozásra is alkalmas, |